OCEAN KIŞ BAHÇESİ

CAM BALKON NEDİR?

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde, iş yerinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en güzel yoludur. Cam balkon sisteminizi güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Cam balkon sistemleri rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden gelecek tehditlere karşı koruma sağlar…
Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir.

Kış Bahçesi
Bursa Kış Bahçesi | Cam Tavan

CAM TAVAN

Cam tavan uygulamaları, mevsimlerden etkilenmeden mekanlarınızı kullanmanıza yardımcı bir sistemdir. Cam tavan ile doğal ışık alan yapıda olmalarının yanı sıra, doğaya yakın ekstra bir yaşam alanı kazandırmaktadır. Kış bahçesi uygulanan cam tavan mekanlarda dekorasyon yönünden ayrı bir zenginlik kattığı için son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.
Özellikle yazlıklar, cafe, restorant, otel, özel konutların kış bahçesi uygulamaları için cam tavan arge çalışmalarımız ile sürekli gelişen ürünlerimiz tercihe göre tamamen açılır kapanır çatı modelleri ve düşey cephelerde kullanılan katlanır cam sistemleri ile sınırsız mekan konforu sağlayan seçkin sistemlerdir.

KIŞ BAHÇESİ NEDİR?

Kış bahçesi sistemlerinde Ocean Kış Bahçesi & Cam Balkon ve Gölgelendirme Sistemleri olarak müşterilerine en güzel kış bahçesini yapabilmektir. Kış aylarında soğuk ve karlı havalarda sıcacık çay veya kahvenizi oda sıcaklığında yudumlama zevkini size kış bahçesi verecektir. Sürme katlanır camlı balkonlu kış bahçesi modeli ile görsel olarak bir güzellik vermektedir.
Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar.

Ocean Kış Bahçesi
Yaratıcı Çözümler

Tüketicilerimize her zaman daha iyiyi sunma hedefi ile süregelen bir yaratıcılıkla AR-GE çalışmalarına devam eder. Bu çalışmalar sonucunda tüketici ihtiyaçlarına en güzel çözümleri sunar.

Yülsek Kalite

Kalitesini garanti belgesi ile tescillemiştir. Üretilen cam balkon sistemleri 2 yıl garantilidir. Alüminyum profil ve aksesuarlarda Alüminyum devi ASAŞ ile işbirliği içindedir. Cam balkonlarda kullanılan tüm camlar temperli yüksek kalite yerli camlardır.

Fiyat Avantajı

Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları ve özel üretim sistemleri ile tüketicilerine en kaliteli ürünleri en az maliyetlerle ulaştırır. Diğer yandan yaygın bayi ağı ile tüketiciyi ulaşım ve nakliye harcamalarından kurtarır.

Bizi takip etmeye devam edin. Yeni projelerimizi sürekli olarak bu adreste yayınlayacağız.