Kış Bahçesi

Kış bahçesi projeleri teknik özellikleri ve imalatçı firmaya göre farklı olarak değişmektedir. Birçok firma kış bahçesi imalatı, montajı yapmaktadır. Fakat kış bahçesinin yapımı ile birlikte büyük sorunların birincisi yalıtım sorunu çıkarmasıdır. İstanbul kış bahçesi özellikleri kış ayları için inanılmaz ve bulunmaz bir mekan yaratmaktadır. Kış bahçesi sistemleri arasında ocean kış bahçesi ve cam balkon gölgelendirme sistemleri üreterek müşterilerine en güzel ve şık kış bahçesini yapabilmektir.

Soğuk kış aylarında, karlı havalarda sıcacık kahvenizi ve çayınızı oda sıcaklığında içme zevkini size verecektir. Sürgülü katlanır camlı kış bahçesi modeli görsel olarak bir doğaüstü güzellik vermektedir. Kış yaşam alanlarını genişletir ayrıca bahçeyi evinizin içine getirir. İstanbul kış bahçesi özelikleri arasında düşük enerji maliyetlerinin ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı konstrüksiyonlar sunar.

Cam Tavan Kullanım Alanları

İstanbul kış bahçesi ürünleri ve dekorasyon stilleri ülkemizde çok tutulmaktadır. Çok fazla olmasa da yaklaşık 10 25 yıl arası piyasa sürülen çeşitli ürün guruplarının içerisine girmiştir. Kapalı ev ortamlarından sıkılanlar için muhteşem cam çatı eşsiz bir ortam yaratmayı başarmıştır. Fakat geçtiğimiz yıllarda cam sektörünün çok fazla yaygın olmaması sebebiyle güneş kontrol sistemi pek bulunmuyordu.

Sağlam cam tavan uygulamaları, mevsimlerden hava koşullarından etkilenmeden kullanmanıza yardımcı olan bir sistemdir. Cam tavan doğal ışık alan olmalarının yanı sıra, aynı zamanda doğaya yakın full bir yaşam alanı kazandırmaktadır. İstanbul kış bahçesi yapılan cam tavan mekanlarda egzotik dekorasyon yönünden farklı bir zenginlik kattığı için son yıllarda çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Özellikle cafe, yazlıklar, açık alanlar dağ alanları, restoran, özel konutların kış bahçeleri için cam tavan arge ürünlerimiz ile sürekli gelişen dekor tercihlerine göre tamamen açılır veya kapanır çatı modelleri ve yatay cephelerde kullanılan katlanır sistemleri ile sınırsız full mekan konforu sağlayan seçkin elit sistemlerdir. Sıcaklık sıkıntısı kış bahçesi olan mekanlarda yaygın olarak çok fazla çıkmaya başlamıştır.

Cam Tavan İstanbul

İstanbul kış bahçesi son yıllarda çok büyük artış gösteren dayanıklı ısı cam sektörü fazla güneş gören kontrol özellikli yeni ürün camları piyasa ya sunmuştur. Yeni çıkan son model camlar ile birlikte İstanbul kış bahçesi dekorasyonları bu sayede büyük değişiklikler göstermeye başlamıştır. En fazla tercih edilen sistem cam çatısı ile kapalı modellerdir.