Branda yağmur ve güneş ışınlarından koruma sağlayan bir ekipmandır ve kullanım alanı yaygındır. Brandalar birçok mekânda kullanıldığı gibi kamyonlarda da kullanım alanı vardır. Firmamız deneyimli personeli ile profesyonel hizmet sunan bir firmadır. Müşterilerine yaratıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmadır. Peki, Açılır Branda Nedir?

Kullanım Alanları Nedir?

Branda kullanım alanı çok geniş olan bir üründür. Özellikle kış mevsiminde soğuktan ve yağmurdan korunmak için mekânlar tarafından sıkça kullanılır. Çay bahçeleri, restoranlar, oyun alanları gibi mekânlarda hava koşuluna uygun kullanım alanı vardır. Yaz aylarında güneşten korunmak için sadece tavana monte edilebilir. Kış ayları için ise çay bahçelerinin dış tarafını tamamen kapatarak daha sıcak bir ortam oluşması için kullanılır. Havuz alanları, spor alanları gibi mekânlar için kapatma olarak kullanılır. Ayrıca kamyon gibi araçlarda örtü amaçlı kullanımı da vardır. Evlerinizde balkonlarınıza açılır branda yaptırabilirsiniz. Firmamız üretimi ve montajını kendi yapan bir firmadır. Firmamızın verdiği tüm hizmetler arge çalışmaları ile desteklenmiştir. Evinize kış bahçesi düşünüyorsanız firmamızı arayarak açılır branda alabilir ve montajını yaptırabilirsiniz.

Branda Kumaşı Önemli midir?

Branda kumaşı hava ve iklim koşullarına dayanıklı olmalıdır. Branda kumaşı su ve güneşe karşı dayanıklı olmalı ve uzun yıllar kullanılabilmelidir. Genelde daha dayanıklı olsun diye polyesterden üretilir. Firmamızın satışını yaptığı brandalar kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş olup insan sağlığı için tehdit unsuru oluşturmaz. Firmamız kaliteli malzeme kullandığı için daha sağlıklı bir ortam oluşmasına katkı sağlamış olur. Branda kumaşı ne çok ince nede çok kalın olmamalıdır. Kullanılacak alana göre branda seçimi yapılmalıdır. Branda ücretleri için http://oceankisbahcesi.com/ sitesini ziyaret edebilir ve müşteri danışmanımız ile görüşebilirsiniz. Fiyatlar her bütçeye uygun fiyatlar olup ürünler kaliteli ürünlerdir.