Birçok kötü hava şartlarından korunmak için üretilen malzemedir. Yazın güneş sıcağından, kışın da yağmurdan korunmak için idealdir. Brandaların birçok mekanda ve alanda kullanım imkanı vardır. Her türlü branda çeşitlerinin bulunduğu firmamızda deneyimli elemanlarımız ile gelen müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı firmamızda tüm imkanlar sunulmaktadır. Brandaların açılıyor olması birçok alanda kullanma imkanını doğurmuştur. Açılır olması yer tasarrufu sağlayacağından küçük alanlar için idealdir. Teraslarda, yazlık evlerde yada birçok işletmelerde kullanılır. Açılır branda ister el yardımı ile açılabilir ister manuel denilen otomatik sistem, uzaktan kumanda yardımı ile açılır. Fiyat olarak da diğerlerine göre biraz daha pahalıdır.

Branda Çeşitleri

Piyasada çok sayıda branda çeşitlerini bulmak artık çok kolay. Firma olarak hemen hemen herkesin ihtiyacına cevap vermek çok güzel. Aynı zamanda firmamızdan alınan brandaları doğru kullanım yapıldığı sürece uzun ömürlü kullanmak mümkün olacaktır. İstenilen boyutlarda ve renklerde brandalar üretmekteyiz. Delikli branda, fermuarlı branda, ithal branda, naylon branda ve bunun gibi daha fazlası mevcuttur. Kullanılacak yerlere göre değişen brandalar hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için http:// oceankisbahcesi.com/ sitesini ziyaret ederek firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Branda Kullanım Alanları

Brandaların kullanım alanı oldukça fazladır. Özellikle de yağmur ve güneşten korunmak için ideal bir çözüm olabilir. Yazlık evlerde, büyük bahçelerde, açık hava restoranlarda, kafelerde sıkça kullanılır. Mağaza ve dükkanların dışarıda sergilediği ürünleri hava şartlarından korumak için kullanılır. Firmamız sattığı ürünlerin arkasında durup garanti kapsamı içinde gereken kolaylığı sağlamaktadır. Brandaların kullanımı kolay ve sorunsuz olması birçok alanda kullanılması imkanını sunar. Firmamızda üretilen brandalar ne çok ince, ne de çok kalındır. Olumsuz hava şartları göz önünde tutularak üretilmiştir.