Cam Balkon

Kış Bahçesinde alman modeli pencere devi kömmerling pencere sistemi uygulamalarımız arasında bulunmaktadır. PVC istemeyenler müşterilerimiz için Isı yalıtımlı alüminyum ve katlanır otomatik sürme cam sistemleri ile evinizi oturmaya hazır hale getiriyoruz. Kış bahçesi malzemelerinde kullandığımız tüm aksesuarlar ithal marka olup sorunsuz çalışmaktadır.

Hazırlık Aşamaları Nelerdir?

İstanbul Cam Balkon tarafından yapılması planlanan oturum yerinin yapılması için öncelikle belirlenen bölüm veya alanda ölçümler yapılır. Elde edilen ölçümlere göre üst taraf açılır ya da sabit bir şekilde ayarlanır. Üst taraf müşterinin istediğine göre model ve marka ile kaliteli malzemelerden hazırlanır.

İstanbulda CAm Balkon Yapımı

Isı camlı sabit cam tavan sistemi sayesinde en zorlu kötü hava koşullarında bile bahçeniz hiçbir zaman bu durumdan asla etkilenmeyecektir. Bu sayede kış aylarında rahatlıkla ve huzurla kullanılabilir. Aynı durumda alınan ölçülere göre en alt kısımlarda cam sistemleri ile hazırlanmaktadır. Alt kısımlarda sabit veya açılır kapanır çeşitli cam sitemleri kullanılır.

Sizin İstekleriniz Doğrultusunda

Müşterinin isteğine ve taleplerine göre değişik modellerde işlem yapılır. Rahat kullanım alanı için açılır kapanır veya otomatik sistemler, tamamen açılması açısından daha doğru bir seçim olabilir. Isı camlı sabit cam tavan sistemi doğanın egzotik bütün güzelliklerini anında yaşamak. İsteyenler için hoş, şık ve elit bir ortam olarak düşünülebilir.

İstanbul Cam Balkon

Kışın çiçeklerle dolu ve doğanın tam içinde bir alan isteyenler en doğru ve geniş dış alanlarda hazırlanarak kolay ve rahat kullanım imkanı sağlanır. Güzel kış bahçesi için hazırlayacağımız alana ısı camlı tavan sistemi uygulanabilir. Hazırlık aşamasında ise müşterilerin fikirleri ve istekleri dinlenerek istedikleri özelliklere göre en iyi hizmet verilir.

Kaliteli Hizmet

Bu amaçla müşterilerimizin sınırsız memnuniyeti en iyi ve garantili bir şekilde sağlanmaktadır. Kaliteli dayanıklı, lüks malzemeler sayesinde dışarıdan ve hava koşullarından gelebilecek her türlü tehdide ve zarara karşı önlem alınmış olunur. Isı kaybı yaşanmaması için kış bahçesi sistemleri ile maksimum oranda azaltılır.

Cam Balkonda Kaliteli Hizmet

Bu sayede kış ayların da sıcak ve güzel bir alanda bulunan bahçede oturmak mümkün olabilmektedir. Bahçe ısısı otomatik ayarlanarak istenildiğinde içerisinde farklı bölümler ve alanlar oluşturularak bu alanda rahatça dinlenilebilir. Yeşili ve doğayı çok sevenler için çok güzel bir alan oluşturulur.

Büyük Kış Bahçesi

Geniş İstanbul Cam Balkon  hazırlamak isteyenler her zaman uygun yerde çalışma yapılarak alan kapatılabilir. Kış bahçesi hazırlanırken öncelikle üst kısım istenilen tarz malzeme ile kapatılır. Buna göre alt kısım cam ile kapatılarak şık ve güzel bir alan oluşturulur. Kış bahçesi için en üst kısımlar otomatik cam sistemle hazırlanabilir. Bahçenin keyfini yaz ayında olduğu gibi kış ayında da çıkarmak isteyenler için çok uygun bir seçim olacaktır. Bu sayede kış aylarında bahçenin ve doğanın güzel keyfi çıkartılabilir.

Hareketli Sistemler

Hareketli tavan sistemlerinde kullandığımız kaliteli dayanıklı ürünler ısıya karşı oldukça etkili bir sistemdir. Bu sistem ile soğuk havalarda ortam çok sıcak kalır. Yağmura ve doluya karşı dayanıklı malzeme kullanıldığından yağan yağmurdan etkilenmeyecektir. Isı camlı hareketli sistemlerinde çok uygun fiyat seçenekleri ile isteyen birçok kişi kendine hoş bir alan oluşturabilir. Kış bahçesi aşamasında açılır kapanır sistem ile bahçe tamamen açılarak havalandırılabilir.

Hareketli Isı Cam

Isı camlı hareketli bahçe ile üst kısım açılırken aynı tarzda açılır cam sistemi ile katlanır camlar rahatlıkla alan açılabilir. Yazın istenildiğinde hepsi açılarak da bu alan kullanılabilmektedir. Kış bahçesi öncelikle belirlenen alanda ölçümler mutlaka yapılır. Alınan ölçümlere göre üst kısım ayarı yapılarak açılır ya da sabit şekilde ayarlanır. En üst kısımda ise tente sistemleri de kullanılabilir. Cam aynı şekilde teras kapama sistemleri olarak kış bahçesinde kullanılabilir.