ISICAMLI SABİT CAM TAVAN SİSTEMİ

Bize Ulaşın

Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi

TEKNİK BİLGİLER

 • Tek Camlı 5mm+5mm Lamine’dir
 • Isıcamlı 6mm Temperli Şeffaf 16mm+4mm+4mm Lamine’dir
 • Kullanılan karkas profilleri 100×200 veya 100×150 kutu özel alüminyum profillerle yapılmaktadır.
 • Sistemde taşıyıcı profiller (dikmeler) 450 cm`de bir yerleştirilir.
 • Derinlikte alttan uzun ölçülerdeki camlarda (2/3 bölmeli sistemde) T profili kullanılır.
 • Karkas rengi ile aynı renkte boyanmaktadır.
 • Sistemde kendi tasarımımız olan özel dereler ve yan kirişler kullanılmaktadır.

Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi

 • Kış aylarında soğuk ve karlı havalarda sıcacık çay veya kahvenizi oda sıcaklığında yudumlama zevkini size kış bahçesi verecektir. Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi modeli ile görsel olarak da bir güzellik vermektedir.
  Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Sistemlerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar. Ocean Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi ile bahçenizi hem görsel olarak etkileyici hem de modern bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bahçeli bir eviniz var ve kış aylarında bahçenizi kullanmak istiyorsanız veya daha iyi şartlarda kullanmak istiyorsanız; Ocean Cam Balkon ve Gölgelendirme Sistemleri olarak sizlere geniş model yelpazesi ve birbirinden tarz tasarımlar sunmaktayız.Özellikle geniş bahçe alanı bulunanlar evin geniş dış alanlarından kış bahçesi yapabilirler. Geniş bir kış bahçesi hazırlamak isteyenler için uygun alanda çalışma yapılarak alan kapatılabilir. Kış bahçesi yapılırken öncelikle üst kısım istenilen malzeme ile kapatılır. Buna göre alt kısımda cam ile kapatılarak şık bir alan oluşturulur. Kış bahçesi hazırlanırken şık bir alan oluşturularak burada güzel vakit geçirilebilir. Kış bahçesi için üst kısımlar cam sistemle hazırlanabilir. Bahçenin keyfini yaz gibi kışında çıkarmak isteyenler için uygun bir seçim olacaktır. Bu sayede kış aylarında da bahçenin ve doğanın keyfi çıkartılabilir. Kış bahçesi sistemlerinde kullandığımız kaliteli ürünler sayesinde daha dayanıklı ve ısıya karşı oldukça etkili bir sistemdir. Bu sistem sayesinde soğuk havalarda ortam sıcak kalır. Yağmura karşı dayanıklı malzeme kullanıldığından yağan yağmurda içeriye etki etmeyecektir. Kış bahçesi sistemlerinde uygun fiyat seçenekleri ile isteyen herkes kendine hoş bir alan oluşturabilir. Kış bahçesi yapımında açılır kapanır sistem ile istenildiğinde bahçe tamamen açılarak havalandırılabilir.Açılır kapanır cam tavan sistemi ile üst kısım açılırken aynı şekilde açılır cam sistemi ile katlanır camlar ile rahatlıkla alan açılabilir. Yazın istenildiğinde tamamen açılarak da bu alan kullanılabilir.

            HAZIRLIK AŞAMALARI NELERDİR?

 • Kış bahçesi için öncelikle belirlenen alanda ölçümler yapılır. Alınan ölçümlere göre üst kısım açılır ya da sabit şekilde ayarlanır. Üst Kısım müşterinin istediğine göre kaliteli malzemelerden hazırlanır. Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi sayesinde en zorlu hava koşullarında bile bahçe bu durumdan etkilenmeyecektir. Bu sayede kışın rahatlıkla kullanılabilir. Aynı şekilde alınan ölçülere göre alt kısımlarda cam sistemleri ile hazırlanır. Alt kısımlarda sabit ya da açılır kapanır cam sitemleri kullanılır. Müşterinin isteğine göre yapılan tercih yönünde işlem yapılır. Rahat kullanım için açılır kapanır sistemler tamamen açılması açısından daha doğru bir seçim olabilir. Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi doğanın bütün güzelliklerini yaşamak isteyenler için hoş ve şık bir ortam olarak düşünülebilir. Kışın da çiçeklerle dolu ve doğanın içinde bir alan isteyenler için doğru ve geniş dış alanlarda hazırlanarak rahat kullanım imkanı sağlanır. Güzel bir kış bahçesi için hazırlayacağımız alana Isıcamlı Sabit Cam Tavan Sistemi uygulanabilir. Hazırlık aşamasında müşterilerin fikirleri ve istekleri dinlenerek buna göre en iyi hizmet verirler. Bu sayede müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlanır. Kaliteli malzeme sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı önlem alınmış olunur. Isı kaybı kış bahçesi sistemlerinde maksimum oranda azaltılır. Bu sayede kışın da sıcak ve güzel bir bahçede oturmak mümkün olabilir. Bahçe ısısı ayarlanarak istenildiğinde içerisinde farklı alanlar oluşturularak bu alanda dinlenilebilir. Yeşili ve doğayı sevenler için güzel bir alan oluşturulur.